Хочете побачити кімнату, в якій ваш малюк може годинами перебувати й все одно не захоче йти додому? Фотогалерея Монтессорі-класу барвисто розповість про це чарівне приміщення.

Монтессорі-клас - це спеціально створене, доброзичливе середовище, яке стимулює дитину до пізнання. Тут все створено для дітей: маленькі столи й стільці, низькі полички, усе в межах досяжності, нічого не приховано. Ось тут дитина відчуває себе, як в дитячому світі, який повністю належить їй.

Клас поділений на зони:

- практичного життя;

- сенсорного розвитку;

- математичних знань;

- причинно-наслідкового зв'язку;

- вивчення навколишнього світу;

- фізичного розвитку.

Все середовище Монтессорі-класу використовується для розвитку дуже важливих якостей в житті дитини, та й дорослого - самостійність, спостережливість, увага, логіка.

Основне правило - не роби за дитину те, що вона може зробити самостійно. Дітей навчають прибирати за собою та не заважати іншим. Тут панує спокійна, доброзичлива атмосфера, в нас не ставлять оцінок, порівнюють справжні успіхи дитини тільки з її вчорашніми досягненнями. Немає готового рецепту від мами або вихователя - дитина приймає своє рішення, вирішує свої завдання й отримує власний результат.

Ось такі правила в нашій дитячій країні «Дитячий сад Монтессорі». Ми надаємо дітям свободу вибору й самовираження, навчаємо поважати себе та оточуючих. А фотогалерея Монтессорі-класу буде барвисто розповідати батькам, як проходять наші заняття.

Монтессорі-клас - це світ в мініатюрі, створений для малюків. Тут дуже цікаво й безпечно, тому немає заборон, як в реальному світі. Дидактичний матеріал настільки різноманітний, що не тільки діти, а й батьки із задоволенням його досліджують. Як і в кожному світі, в нас є правила, але вони постійні та зрозумілі, й діти з легкістю їм слідують.

Ви ще сумніваєтеся, чи буде цікаво в нас вашому малюкові? Приходьте, запевняємо: не тільки малюк, але й ви забажаєте залишитися!