Багато з відомих Вам осіб, що досягли видатних успіхів у своїй діяльності, в дитинстві навчалися за унікальною системою Монтессорі. Батьки, які хочуть різнобічно розвивати свою дитину, виявити її приховані таланти, обирають саме цю систему.

Її засновниця - італійка Марі Монтессорі, обмислила та втілила в життя свою педагогічну систему, яка в наш час набула великої популярністі та показує реальні результати. Унікальність такого навчання, в першу чергу, полягає у відтворенні найбільш природних умов для дітей. Безумовно, найкомфортніше дитина відчуває себе серед рідних і близьких, в колі сім'ї. Саме тому групи дитячого садка організовуються так, щоб в оточенні дитини перебували люди різної статі та вікових категорій. Таким чином він зможе самостійно почерпнути необхідні знання від більш старшої категорії, а з однолітків брати приклад для наслідування. 

Всі етапи навчання дитини незмінно обговорюються з його батьками,  при необхідності в будь-який момент курс навчання може бути скоректований, а наші успіхи можна постійно відслідковувати. В цьому й полягає наша вдача та успіх обраної системи!