Коли малюк починає відвідувати дитячий садок, всі батьки, особливо мами, дуже переживають: чи не голодний він? Його повноцінно погодували або тільки кашею? Наскільки якісні продукти використовуються? Фотогалерея обідів в нашому дитячому садку Монтессорі допоможе розвіяти всі ваші сумніви!

Приміщення кухні знаходяться в ідеальному порядку, стерильно чисте, якість всіх продуктів підтверджена сертифікатами й накладними. Наш шеф-кухар не самоук, а дипломований фахівець, який вже багато років займається дитячим харчуванням.

Меню розробляється з урахуванням рекомендацій МОЗ України зі збалансованого харчування для дітей різного віку. Якщо в дитини обмеження з медичних або інших причин, для неї складається індивідуальне меню. Але виглядати все буде настільки ж привабливо, як і їжа інших дітей.

Ви здивуєтесь, але вмовляння «з'їж за маму ложечку» залишаться в минулому. Ваш малюк буде із задоволенням їсти сніданки й обіди. Протягом усіх п'яти днів жодна страва не повторюється - фантазія нашого шеф-кухаря просто безмежна. Все смачно, красиво й корисно! Мами й бабусі готуйтеся освоювати нові рецепти, адже після відвідування нашого садочка діти наполегливо просять вдома приготувати борщик або запіканку, як в дитячому садочку.

Співробітники дитячого садка Монтессорі все передбачили, щоб вашим дітям в нас було цікаво, комфортно й смачно. Щоб батьки спокійно займалися своїми справами, ми готові завжди надати будь-яку інформацію з харчування дітей. А саме: показати приміщення, пред'явити всю необхідну документацію, узгодити з вами індивідуальні потреби вашої дитини.

У фотогалереї ми будемо виставляти фотографії страв від нашого кухаря, для сніданків, обідів та полуденків. Тут буде також багато корисної та цікавої інформації. Наприклад, рецепт тієї ж самої дитсадкової сирної запіканки.

Заходьте, з нами весело й дітям, і батькам!