Наші діти змінюються, і ми повинні змінюватись разом з ними. Традиційна освіта вже не дає тих результатів, як раніше - сучасні діти вимагають інших підходів. Введення в традиційну педагогіку інноваційних методик дає кращий результат, але й вони не завжди подобаються дітям, батькам та самим вихователям.

Сучасні діти більш волелюбні й самостійні. Їм складно довести, що старший прав, їх складно змусити. Вони мислять широко, глибоко та нестандартно.

Ми вирішили створити таке середовище для освіти, яке буде відповідати внутрішньому світу маленької людини й спонукати її до розвитку.

Головний заклик - допомогти дитині зробити усе самостійно якнайкраще відображає цілі й напрямки діяльності нашого дитячого садка Монтессорі.

Ми культивуємо в дітях вільнодумство, індивідуальність і самостійність.  В нас немає готових шаблонів, яким повинна відповідати ваша дитина. Кожен з наших дітей - яскрава й особлива особистість. Ми розвиваємо їх сильні риси, тож в основі всього освітнього процесу лежить особиста зацікавленість і потреба дитини в тому, що вона зараз робить.

Саме в таких умовах дитина навчається свідомо робити свій вибір, долати труднощі та досягати успіху. Більш докладніше про нас на сайті.