Сьогодні дуже багато дитячих центрів пропонують провести з вашою дитиною різні заняття. Зазвичай усі вони мають досить вузьку специфіку, наприклад, заняття з розвитку дрібної моторики або з розвитку побутових навичок. Відвідуючи такі заходи, ви неодмінно побачите результат в своєї дитини. Спочатку дуже навіть позитивний. Але чи не замислювалися ви над тим, що нав'язуєте свій вибір дитині, обмежуючи її в варіантах розвитку? Пропонуючи малюкові вже готовий шаблон дій, ви крадете в нього творчий інтелект! А здатність організовувати свою роботу й креативність дуже потрібні сучасній людині.

Методика Марії Монтессорі спрямована на розвиток неординарної особистості. Принадність занять за цією методикою полягає в створенні для дитини певного середовища (безпечного для нього, розрахованого на його вік), в межах якого він може самостійно вибрати цікаву для себе сферу діяльності. Адже хто краще, ніж сама дитина, знає, чим би сьогодні зайнятися.

Основна мета занять з малюком в нашому садку - допомогти йому розвиватися невимушено, легко, з інтересом, з урахуванням його індивідуальних особливостей і водночас якісно.

Заняття за системою Монтессорі базуються на ідеї вільного виховання, згідно з якою, дитині пропонується свобода вибору та дій в заздалегідь окреслених правилах і рамках. Також навчання визнане максимально комфортним з точки зору філософії, психології, педагогіки й методології розвитку особистості.

Заняття в нашому дитячому садку відрізняються тим, що дитина йде за своєю власною, внутрішньою мотивацією. Це дозволяє виховувати в неї відповідальність, адже малюк спостерігає причинно-наслідковий зв'язок у своїх діях. Крім того така методика формує звичку вчитися, пізнавати нове за власною ініціативою. Знання таким дітям будуть даватися легко і в майбутньому, адже в них є внутрішня орієнтація, яка буде вести їх до цілі. А найголовніша мета всіх дітей - пізнання світу навколо себе й придбання безцінного багажу знань.

Заняття в нашому садку Монтессорі дозволять вашому малюкові з інтересом зануритися в країну Знань та у Мир захоплюючих відкриттів. Подорожуючи за власним індивідуальним маршрутом, ваша дитина зможе всебічно розвинути весь свій потенціал і таланти, закладені самою природою.